O firmie

bod.com.pl to serwis internetowy ogólnopolskiej grupy sprzedawców bram, okien, drzwi, napędów do bram, akcesoriów do bram, czy paneli podłogowych. Jesteśmy pierwszym w Polsce partnerem biznesowym firmy Hörmann oraz wieloletnim partnerem włoskiej firmy Beninca, produkującej automatykę do bram i to właśnie produkty tych dwóch firm są podstawą naszej oferty.

W skład naszej grupy sprzedażowej wchodzi hurtownia Bilbo z Poznania oraz wiele firm z całej polski, w których możecie Państwo zobaczyć bądź odebrać zakupione wcześniej produkty.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług dla domu, budownictwa i przemysłu. Skupiamy się na elastycznych rozwiązaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb, oferując najkorzystniejsze rozwiązania, a wszystko to, by spełnić najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

Nasi pracownicy to doświadczeni rzeczoznawcy, którzy z całej gamy oferowanych przez nas produktów, potrafią dobrać dla Państwa te najodpowiedniejsze. Profesjonalne grupy montażowe, serwis oraz obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna sprawią, ze instalacja i obsługa urządzeń będzie łatwa i nie sprawi Państwu problemów.